Web2
Uudised
Web2
Hinnakiri
Web2
Kodukord
Web2
Treening
Web2
Treeningkohad
Web2
Pildigalerii
Web2
Protokollid
Web2
Meist
Web2
Kontakt
Web2
 
Tagasi  Edasi
 


Web2 Ajalugu
Web2
Web2 Partnerid

 

Meist

Print Prindi

 

Kuusalu Spordikeskus - see on spordihoone koos ujula, võimla, jõusaali ja teiste ruumidega ning  suur õueala  staadioni, multispordiväljaku, skatepargi, terviseradade ja  välijõusaaliga. 

Spordikeskus on Kuusalu Keskkooli osa ning  peamisteks kasutajateks on õpilased oma tundides ja spordiringides, kuid see ei tähenda, et samal ajal ei saaks teised soovijad meie võimalusi kasutada. Piletiga külastajad on oodatud esmaspäevast reedeni kella 7-st 22-ni ja laupäeval, pühapäeval kella 9-st 21-ni. Erinevad laste ja täiskasvanute rühmatreeningud  toimuvad enamasti küll peale koolitundide lõppu, kuid soovi korral on võimalik teha broneeringuid ka varasematele kellaaegadele. Vabu aegu saab broneerida läbi administraatori või juhataja.

Spordikeskuse staadioni kasutatakse erinevateks kergejõustiku ja jalgpallivõistlusteks ka väljastpoolt valla piire juba aastaid. Spordihoones  on toimunud  mitmeid üle-eestilisi võistlusi nii karates kui võistlustantsus, rääkimata maakonna ja valla üritustest. Ujulat on broneeritud lisaks võistlustele ka firmaüritusteks. Laste sünnipäevi korraldavad vanemad rendivad pärast ujumist tordisöömiseks aeroobikasaali. 

Need on mõned meie võimalused, koostöös kliendi soovidega proovime leida alati paindliku ja parima lahenduse!

 

 

 

 
Web2
Kuusalu Spordikeskus: Rihumägi, Kuusalu küla, Harjumaa, ESTONIA tel. +372 6024 386, spordikeskus@kuusalu.edu.ee
Web2