Staadion

KUUSALU STAADIONI KALENDER

2019

 

 

MAI

 

L          04.05               11:00               JK Kuusalu Kalev talgud

L          11.05               10:00               JK Kuusalu Kalev (07) - Paide LM Koeru (07)

N         16.05               18:00              JK Kuusalu Kalev U17 - Ajax Tallinn

P         19.05               12:00               JK Kuusalu Kalev U15 - Maardu LM II

P         19.05               18:00               JK Kuusalu Kalev  - Tallinna JK Jalgpallihaigla

K         22.05               18:30               JK Kuusalu Kalev U15 - Põhja-Tallinna JK Volta

N         23.05               19.00               JK Kuusalu Kalev U17 - FC Sillamäe          

L          25.05               10:00               Spordipileti turniir

 

 

JUUNI

L          01.06               10:00               Spordipileti turniir

P         02.06               18:00               JK Kuusalu Kalev Naised -  Keila JK Naiskond

K         05.06               18:30               JK Kuusalu Kalev(07) - Tallinna FC Ararat (07)

N         06.06               11:00               TV10 Olümpiastarti Harjumaa finaal            

L          08.06               12.00               JK Kuusalu Kalev U17 - Tartu Kalev             

P         09.06               11:00               JK Kuusalu Kalev perepäev 

P         09.06               18:00               JK Kuusalu Kalev -  Kristiine JK

L          15.06               10:00               JK Kuusalu Kalev (07) - JK Loo II (07)

P         16.06               15:30               JK Kuusalu Kalev Naised - Viimsi MRJK

P         16.06               18:00               JK Kuusalu Kalev - Tallinna FC Reaal                    

K         19.06               18:00               Keila JK/JK Kuusalu Kalev (T-03)  - Tallinna FC Flora

L          22.06               12:00               JK Kuusalu Kalev U15 - FC Helios Võru

 

 

JUULI

 

L          20.07               18:00               JK Kuusalu Kalev U17 - Tallinna Kalev II                

L          27.07               11:00               JK Kuusalu Kalev U17 - Vändra JK Vaprus

 

AUGUST

 

L          03.08               12:00               Margus Keerma 2.mälestusvõistlus

P         04.08               10:00               U11 EMV turniir

P         04.08               18:00               JK Kuusalu Kalev U17 - Harju JK Rae        

K         07.08               19:00               Keila JK/JK Kuusalu Kalev (T-03)  - Saku Sporting

L          10.08                12:00              JK Kuusalu Kalev U15  - Tartu JK Tammeka II

L          17.08               10:00              JK Kuusalu Kalev(07) - Kohtla-Järve JK Järve (07)

L          17.08               18:00               JK Kuusalu Kalev U17 - Pärnu JK Vaprus  

L          24.08               10:00              JK Kuusalu Kalev(07) - FC Sillamäe (07)

 

SEPTEMBER

 

K         04.09               19:00               Keila JK/JK Kuusalu Kalev (T-03)  - Tallinna FC Flora

L          07.09               10:00               Külade jalgpalliturniir

L          07.09               10:00               JK Kuusalu Kalev(07) - Viimsi MRJK II (07)

P         08.09               11:00               Kuusalu valla väikelaste spordipäev

L          14.09               10:00               Spordipileti turniir

L          14.09               18.00               JK Kuusalu Kalev U17- Kohtla-Järve Jk Järve       

P         15.09               10:00               Spordipileti turniir

K         18.09               18:00               Keila JK/JK Kuusalu Kalev (T-03)  - Saku Sporting  

L          21.09               10:00               JK Kuusalu Kalev(07) - Tallinna FC Flora Valged (07)       

 

OKTOOBER

 

L          26.10               14:00               JK Kuusalu Kalev U17 - Saku Sporting                   

 

 

Regulaarsed treeningud:

Kuusalu Spordiklubi (kergejõustik):        E-N                 kell 14-17

Kuusalu JK Kalev :            

Mehed (Markus Sisas)                               K                    kell 19.15 -20.45     

U17:(Markus Sisas)                                  T  ja N            kell 18.00-19:30

                                                                       K                   kell 19.15-20.45

TU15 ja naiskond:(Sander Piibemann) E, T ja R         kell 18:30-20:00

U15: :(Kristo Valdna)                                 T                     kell 19:30-21:00

K                     kell 19:00-20:30

                                                                      N                     kell 17:00-18:30

U12:(E-M Jõesalu)                                      E, T                 kell 16:30, K 16:00

U11:(Sergo Treufeld)                                 E, T, N            kell 15:45 -17:00

U9:(Gitte Lees)                                            E ja K             kell 18:00-19:15

                                                                       R                     kell 18:00-19:15 (üle nädala)

 

Kalendris võib tekkida muudatusi, püüame kalendrit pidevalt uuendada!