Spordialad, treeningajad ja treenerite kontaktid

AEROOBIKA JA FITNESS

Vesiaeroobika

Treener Gerda Pello, 56869921

T ja N kell 18.00

 

Daamide tantsutund

Juhendaja Inge Lukme, 5298044

E kell 19.00

 

Body ART

Juhendaja Kristel Oja, 55589200

T  kell 18.00

N kell 18.00

 

Kõht-selg-tuhar

Treener Galina Holmar 5154314

P kell 10.30

 

Sky Jumping

Treener Milena Loss, 5395 0102

N kell 19:30
L kell 10:30

 

JALGPALL

JK Kuusalu Kalev

* 2003-04 poisid, treener Markus Sisas 56285123
* 2005-06 poisid, treener Kristo Valdna 5264241
* 2003-06 tüdrukud, treener Sander Piibemann 5113963
* 2007-08 lapsed, treener Eeva-Maria Jõesalu 53005332

* 2009-10 lapsed, treener Sergo Treufeld 5502947

*20011-12 lapsed, treener Gitte Lees 56814914
* Naised, treener Sander Piibemann 5113963 

http://kuusalukalev.eu/ info@kuusalukalev.eu

 

JALGRATAS

MTÜ Kuusalu Rattaklubi

Treener Kaido Laas, 53816808

Treeningud lastele ja noortele.

 

KARATE

Karateklubi IVL/IVL Spordikool

Treener  Priit Seli, 56607700

E, T, K, N, R

FB: Karateklubi IVL

 

MTÜ Kuusalu Karate Kool

Treener   Margus Soom, 5013363

margus@kiiumetall.ee

teisipäev kell 14.00-16.00

kolmapäev kell 16.30-17.45 (Kuusalu või Tallinn Shotokan Dojo)

 reede kell 13.00-15.30

laupäev kell 11.00-13.00 (Kuusalu või Tallinna Shotokan Dojo)

Kata,kumite ja enesekaitse treeningud lastele Jaapani traditsionaalsel õpetusel. Kokkuleppel enesekaitse koolitused täiskasvanutele.

NB! Lastele treeningud TASUTA

www.kuusalukarate.ee

 

KERGEJÕUSTIK

Kuusalu Spordiklubi

Treenerid: Ilvard Eeriksoo, 53414786   Ingrit Keerma,  5133074 Margit Jäetma 5249952

E,T,K,N,

Treeningud on mõeldud lastele ja noortele. Kuusalu Spordiklubi liikmed on saavutanud rohkelt auhinnalisi kohti nii maakonna kui Eesti meistrivõistlustelt.

 

KORVPALL

Naistele

Kontakt:  56238897

K kell 19.00 

 

KÄSIPALL

HC Center

Juhendaja Talis Suurorg 50 37 553  centerhandball@gmail.com 

P kell 13.00-14.30 1-2 klassi lapsed

P kell 14.30 -16.00 3klassi lapsed

 

PURJETAMINE

Korraldaja Hara Seilamise Selts

Treener: Ingrid Randlaht  5530110 ingrid@est.ee

Täpsem info www.harasadam.ee

 

SAALIHOKI

MTÜ Kuusalu Rahvasport

Juhendaja  Pille Plakk, 56222953

T, R kell 19.00 täiskasvanud

T kell 15.30 ja R kell 14.00 lapsed

Uued huvilised, nii lapsed, naised kui mehed on oodatud!

 

TANTSUTREENINGUD

Laste tantsutreeningud

Juhendaja Ljudmilla Loss-Maiberg 56679466

E kell 13.00

P kell 11.00 ja 12.00 (klassikaline tants)

 

JJ Street Tantsukool

Juhendaja Agnes Blank, 58758074

E ja N 
15:30 Urban Kids (7-11.a)
16:30 Hip-Hop Algajad (12+ a)
 

Prodance Tantsustuudio

Juhendaja Grisse Koppel, 56624998

T ja P (2x nädalas- saab osaleda ka 1x nädalas)

Kell 16.00-16.55 (7-11.a)

Kell 17.00-17.55 (12a+)

Ja pühapäeviti (1x nädalas)

15.00-15.50 (5-7.a)

Showtants ja Cheerleading

http://www.prodance.ee

 

Zumba

Juhendaja Mariann Kilg, 56660615

T ja N  kell 19.15 

 

Ladina tants

Juhendaja Robert Veskus, 56143204

P kell 19.15 (alates jaanuar 2020)

 

Seltskonnatantsu kursused

Juhendaja Robert Veskus, 56143204

P kell 16.30 (alates 20.10.2019)

 

TENNIS

Kuusalu Tenniseklubi

Treenerid Urmas Kotkas, 55678821 ja Juku-Kalle Adrat. 5040345

Treeningud on lastele ja noortele, kokkuleppel täiskasvanutele.

E,T,K,R

http://www.kuusalutennis.ee/et

 

UJUMINE

Indrek Sei Ujumiskool

Treenerid  Maria Trei, 55613246 ja Marianne Seiman, 5297510

Treeningud lasteaialastest alates

E, T, K, N, R,L

http://www.seiujumiskool.ee/

 

MTÜ Kuusalu Pereühing

Beebide ja väikelaste ujutamine

Juhendaja  Kaie Ustav, 5237718

 

VÕIMLEMINE

Akrobaatika

Treener: Mart Joalaid

Kontakt  Grisse Koppel, 56624998

Üle pühapäeva alates 29.09.2019:

Kell 15.00 Grupp 1 - 6-10.a

Kell  16.30 Grupp 2 - 11+a

 

Lastejooga

Treener Eve Õun, 5292904, eveoun@hot.ee

N kell 14.15 

 

MTÜ Kuusalu Pereühing

Titevõimlemine

Juhendaja: Kaie Ustav, tel 523 77 18, ustavkaie@gmail.com

Väikelaste võimlemine

Juhendaja Inge  Lukme, 5298044

E ja K kell 18.00 3-5-aastased

Juhendaja Ljudmilla Loss-Maiberg, 56679466

E kell 11.30 1,5-3-aastased

 

Shindo

Juhendaja Jana Tikerpuu,  5221147

K kell 19.00 (alates 02.10.2019)